جدول تاریخ شروع و پایان فعالیت شهرداران تهران پس از انقلاب

municipality
شمارهنام و نام خانوادگیدورهتاریخ شروعتاریخ پایانتوضیحات
nonameperioddate_startdate_enddescription
1محمد توسلی7 اسفند 1357 تا 3 دی 13591357/12/071359/10/03
2سید رضا زواره‌ای3 دی 1359 تا 24 دی 13591359/10/031359/10/24
3سید کمال‌الدین نیک ‌روش24 دی 1359 تا 16 شهریور 13601359/10/241360/12/16
4غلامحسین دلجو16 شهریور 1360 تا 22 مهر 13611360/12/161361/07/22
5محمد کاظم سیفیان22 مهر 1361 تا 2 شهریور 13621361/07/221362/06/02
6حسین بنکدار2 شهریور 1362 تا دی 13621362/06/021362/10/15به علت نامشخص بودن روز ابتدایی یا پایانی دوره در منبع اصلی، روز میانی ماه در نظر گرفته شده است.
7محمد نبی حبیبیدی 1362 تا آذر 13661362/10/151366/09/15همان
8سید مرتضی طباطباییآذر 1364 تا اسفند 13681366/09/151368/12/15همان
9غلامحسین کرباسچیاسفند 1368 تا 1 مرداد 13771368/12/151377/05/01
10مرتضی الویری12 خرداد 1378 تا 30 بهمن 13801378/03/121380/11/30
11محمد حقانی30 بهمن 1380 تا 13 اسفند 13801380/11/301380/12/13
12محمد حسن ملک ‌مدنی13 اسفند 1380 تا 30 دی 13811380/12/131381/10/30
13محمد حسین مقیمی30 دی 1381 تا 30 اردیبهشت 13821381/10/301382/02/30
14محمود احمدی ‌نژاد30 اردیبهشت 1382 تا 7 تیر 13841382/02/301384/04/07
15علی سعید لو7 تیر 1384 تا 28 شهریور 13841384/04/071384/06/28
16محمد باقر قالیباف28 شهریور 1384 تا 1 شهریور 13961384/06/281396/06/01
17مصطفی سلیمی5 شهریور 13961396/06/051396/06/05
18محمد علی نجفی5 شهریور 1396 تا 21 فروردین 13971396/06/051397/01/21
19سمیع ‌الله حسینی مکارم21 فروردین 1397 تا 26اردیبهشت 13971397/01/211397/02/26
20سید محمدعلی افشانی26 اردیبهشت 1397 تا 7 آذر 13971397/02/261397/09/07
21پیروز حناچیآذر 1397 تا 17 مرداد 14001397/09/151400/05/17همان
22علیرضا جاوید17 مرداد 1400 تا 11 شهریور 14001400/05/171400/06/11
23علیرضا زاکانی11 شهریور 14001400/06/11در حال تصدی

منبع: پرتال شهرداری تهران – معرفی و بیوگرافی شهردار تهران (tehran.ir)

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors